Białka Tatrzańska

Jeśli chcesz dobrze poznać Białkę, nie zwlekaj przyjedź już dziś a na pewno nie pożałujesz, znajduje się tu doskonała baza noclegowa z mnóstwem atrakcji. Latem atrakcją staje się rzeka Białka, na której każdego roku organizowane są widowiskowe Mistrzostwa Polski w spływie kajakowym.

Trzeba skorzystać z oferty turystycznej miejscowości, która oferuje tanie noclegi Białka Tatrzańska noclegi domki oraz noclegi blisko term Białka Tatrzańska. W jej najbliższej okolicy znaleźć można różne ciekawe i wyjątkowe miejsca do zwiedzania lub uprawiania czynnego wypoczynku oraz zapierające dech w piersiach, cudowne górskie widoki. Białka Tatrzańska otoczona jest również przez rozmaite szlaki turystyczne, którymi dostać można się w najciekawsze miejsca w regionie.

Ciekawym miejscem na spędzenie ferii zimowych czy letniego urlopu jest Białka Tatrzańska. To też dobre miejsce na uprawianie turystyki rowerowej. Pensjonaty to świetna baza wypadowa o każdej porze roku, tu znajdziemy noclegi blisko wyciągu. Wiele tras kolarstwa górskiego oraz ekstremalnego czeka na was w Białce Tatrzańskiej. Narciarstwo biegowe to też dyscyplina, która dobrze się tu rozwija. Najsłynniejszym jest Kotelnica Białczańska.

To stacja narciarska oferująca wiele ciekawych tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, z dobrym zapleczem gastronomicznym oraz noclegowym. Noclegi Białka Tatrzańska oferuje turystom mnóstwo możłiwości na spędzenie wakacji, uropu czy ferii. Białka Tatrzańska to podhalańska miejscowość, która kojarzy się z basenami „Termy Bania” oraz z ośrodkiem narciarskim „Kotelnica Białczańska”.